Предстоятель ПЦУ зустрівся з головою Управління ООН з координації гуманітарних справ

Фото: пресслужба ПЦУ.

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 17 листопада зустрівся із головою Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних справ в Україні Ігнасіо Леоном Гарсією й обговорив з ним питання співпраці у гуманітарній сфері.

Зокрема, йшлося про взаємодію задля надання допомоги тим, хто постраждав внаслідок російської військової агресії, передає пресслужба ПЦУ.

«Вже понад шість років триває російсько-українська війна і є багато тих, кому потрібна допомога. Ми як Церква робимо у цьому напрямку все, що в наших силах, навіть на тимчасово окупованих територіях, де продовжує діяти наш будинок милосердя. Тож ми будемо раді співпраці, адже разом зможемо зробити більше добрих справ», – зазначив Митрополит Епіфаній.

Також митрополит Епіфаній розповів пану Ігнасіо Леону Гарсії про Управління соціального служіння та благодійності Православної Церкви України та його діяльність у різних регіонах нашої країни.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року митрополит Климент звернувся до Генеральної Асамблеї ООН із закликом захистити ПЦУ. Також Місія ООН закликала Росію припинити переслідування кримських татар і призов кримчан до армії.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *