Центр Миротворець нагадав, що інформація нікуди не пропадає, опублікувавши ікону «Всевидяче око Боже»

Фото: Центр Миротворець

Центр Миротворець нагадав, що інформація із їхньої бази даних нікуди не пропадає, опублікувавши ікону «Всевидяче око».

«Центр «Миротворець» нагадує, що в разі смерті чи ліквідації, об’єкти з Чистилища не видаляються, а лише підфарбовуються», – йдеться у повідомленні.

Також у «Центрі Миротворець» опублікували разом із дописом ікону «Всевидяче око» й обгрунтували свою думку. «Щоб нащадки знали, якою гидотою був той об’єкт нашого дослідження, щоб кара небесна і людська за зраду Батьківщини, замах на суверенітет та територіальну цілісність України била своїми блискавками їх дітей і родичів і через десятки років. Щоб рід їх цим тавром був припечатаний на сім поколінь вперед. Так має бути і так буде».

Варто зазначити, що у 2017 році колектив Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку «Миротворець» обрав для себе символ – ікону «Всевидяче око Боже». Ікона була освячена під куполом Михайлівського Золотоверхого собору головним капеланом України митрополитом Іоаном (Яременком) й одразу передана колективу «Миротворця».

Створений навесні 2014 року групою науковців та фахівців з питань дослідження злочинів, які становлять істотну загрозу українській державі та суспільству, колектив «Миротворця» пишається своїм новим сакральним символом – іконою, що з допомогою Божою помагає виявляти терористичні та сепаратистські небезпеки на території України. Зі своїм незмінним девізом «Заради суспільного блага» та іконою «Всевидяче око Боже» миротворці продовжують боронити Україну.

Фото: Центр Миротворець
Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *