У Китаї побудували прозору церкву із цікавою архітектурою (ФОТО)

Фото Arch-exist

Церква у китайському місті Ченду символізує дві культури: китайську і французьку. Її побудували на території китайсько-французького науково-технологічного парку. Автори проєкт вважають, що храмова архітектура – це, перш за все, робота зі світлом, а форма вторинна.

Про дивовижну архітектуру повідомляє Architime передає design.24tv.ua.

Конструкцію виготовили з алюмінієвих труб різної довжини. Проєкт назвали Sino-french Science Park Church. Церква має площу 65 квадратних метрів. Її побудували з алюмінієвих конструкцій різного розміру.

На вигляд церкви впливає освітлення.

Каркасом конструкції є тонка сталева рама. Всередині зробили купол з алюмінію. Світло, що потрапляє всередину приміщення, заломлюється під різними кутами.

В основі концепції лежать образ традиційної католицької церкви, принцип художників імпресіоністів, які прагнуть передати всю інтенсивність і гру сонячного світла, і бажання архітекторів за допомогою легких сучасних матеріалів створити візуально ефемерну конструкцію.

Фото Arch-exist

Вночі будівля світиться зсередини.

У темний час доби ця сучасна церква підсвічується зсередини, що є метафорою внутрішнього світла, яким повинна бути пронизана не тільки храмова архітектура, а й життя віруючої людини. Це виглядає цікаво і дивовижно.

«Архітектура церков має багатовікові традиції. Але ми хотіли вирватися за ці рамки. Головне питання для нас полягав в тому, як виразити божественну чистоту за допомогою матеріальної конструкції? Зрештою, у нас народилася чудова ідея – дозволити структурі візуально” зникнути “. Тому Sino-french Science Park Church – це прозора церква», – відзначили в Shanghai Dachuan Architects.

Фото Arch-exist

Китайсько-французький сільськогосподарський науково-технологічний парк в місті Ченду був побудований в рамках розвитку дипломатичних відносин між Францією та Китаєм. А зведена тут прозора церква, за задумом архітекторів, підкреслює взаємопроникнення двох культур.

Фото Arch-exist
Фото Arch-exist

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *