Сербська православна церква могла спровокувати епідеміологічну катастрофу в Чорногорії Чин відспівування спочилого митрополита Амфілохія (Радовича), імовірно, посприяв масовому зараженню людей коронавірусом

Похорон митрополита Амфілохія. Фото: Stevo Vasiljevic, Reuters

Слідом за Сербським патріархом Іринеєм (Гавриловичем), коронавірусне захворювання виявили у єпископа Будимлянсько-Нікшичського Іоанникія (Мичовича), який виконує обов’язки тимчасового керівника Чорногорської митрополії Сербської православної церкви (СПЦ).

Про це повідомляє “Credo press” з посиланням на “Регнум”.

Відомо, що у неділю 1 листопада патріарх Іриней (Гаврилович) очолив літургію і чин поховання митрополита Амфілохія (Радовича), який помер від ускладнень, викликаних коронавірусом. Єпископ Іоанникій (Мичович) був у складі кліриків, які співслужили предстоятелю СПЦ.

У повідомленні йдеться, що літургію, відспівування і похорон Амфілохія (Радовича) відвідали тисячі вірян і численні представники духовенства. У Сербській православній церкві повністю проігнорували застереження медиків і труна спочилого архієрея стояла відкрита. Два дні поспіль віряни прощались з владикою і прикладались до його тіла.

Лікарі запевняють, що більшість з тих, хто перебував на похороні, могли заразитись вірусом SARS-CoV-2. Відтак, це може спровокувати катастрофу національного масштабу.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *