“Іхтамнєти” з Південного військового округу РФ здійснюють перевірку бойовиків “Л/ДНР” На окупованій Росією території Луганської та Донецької областей України проводиться комплексна перевірка "бойових підрозділів" і збори резервістів

бойовики "ЛНР" Фото: donpress.com

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про цілодобові бойові тренування незаконних збройних формувань на полігонах тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Про це пише “Патріот Донбасу” з посиланням на зведення прес-служби оборонного відомства.

Зазначається, що в “Л/ДНР” проходить комплексна підсумкова перевірка за 2020 рік, в рамках якої проводяться мобілізаційні збори з резервістами.

На полігонах проросійські бойовики відпрацьовують вогневу підготовку, техніку кермування бойових машин, в тому числі, в нічний час, проводиться перевірка теоретичних знань польових командирів.

Українські розвідники інформують, що контроль за проведенням підсумкової перевірки здійснює комісія Південного військового округу Збройних сил Російської Федерації.

“Патріот Донбасу” принагідно нагадує, що 19 жовтня 2020 року Луганська прокуратура розпочала кримінальне провадження по факту примусової мобілізації на тимчасово окупованій території Луганщини. Окупаційна російська адміністрація примушує мешканців тимчасово окупованої території Луганщини ставати на «військовий облік».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *