Епіфаній: Йдучи на вибори, ми не позбавляємося від відповідальності підтримувати лад і порядок в Україні

Фото: ПЦУ

Предстоятель Православної Церкви України напередодні виборів закликав українців пам’ятати, що обираючи тих чи інших людей на виборні посади, ми не позбавляємося від відповідальності підтримувати лад і порядок в країні.

«Всі ми – жителі й «будівничі» нашого спільного земного дому, України. І як за будинком потрібно завжди доглядати, вчасно лагодити, прибирати, щоби там було чисто, надійно, затишно і безпечно, так і ми пам’ятаймо, що обираючи певних людей на виборні посади, не позбавляємося від відповідальності підтримувати лад і порядок. Ми не перекладаємо відповідальність на інших, ми їм довіряємо на нашому шляху йти попереду, але прекрасно бачимо всі їхні рухи і дії» – написав митрополит Епіфаній.

Він зауважив, що всі ми є подорожніми на шляху будівництва України, які мають спільну мету – прагнення мирного, щасливого й благополучного життя у незалежній процвітаючій державі. «І лише разом, об’єднані цією метою і бажанням рухатися вперед, допомагаючи один одному, та з Божою допомогою, ми зможемо її досягти».

Митрополит Київський і всієї України закликав усіх майбутніх обранців пам’ятати про відповідальність не лише перед людським законом, але й перед Богом, «Який знає і бачить все».

«Не зловживайте довірою людей, не говоріть неправди і пам’ятайте: мати владу не гріх, але гріх нею зловживати! Тож нехай Господь направить всіх нас на правильний шлях, дар», – підсумував він.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній звершив чин освячення хреста та наріжного каменю майбутнього храму на Київщині. Також предстоятель ПЦУ  прокоментував заборону суду книги «Справа Василя Стуса».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *