“Скрєпоносна” Росія своєрідно висловлює скорботу з причини смерті протоєрея Дмітрія Смірнова Повідомлення про кончину скандально відомого клірика РПЦ спровокувало потік чорного гумору, сарказму та зловтіхи

Протоєрей Дмітрій Смірнов Фото: Андрєй Нікерічєв/АГН «Москва»

Засоби масової інформації Російської Федерації повідомляють про факти жорсткого висміювання смерті протоєрея Дмітрія Смірнова, про відхід з життя якого стало відомо вранці 21 жовтня 2020 року.

Російський YouTube-блогер і журналістка “Эха Москвы” Марі Говорі оприлюднила в Twitter допис про трагедію словами: “О, протоєрей Дмітрій Смірнов на підвищення пішов”. Її колега по “Эху” Татьяна Фельгенгауз не менш зловтішно прокоментувала допис фразою: “Мені здається, на нього чекає жорсткий дауншифтінг”.

Скріншот допису в Twitter

Користувачі соцмережі їдкими коментарями підтримали потік “чорного гумору”.

Користувач “Тачанка с юга” відреагувала на смерть клірика фразою “К Чаплину вознесся”, а “Leonid” припускає, що “Живьем на небо забрали”.

Скріншот коментарів в Twitter

Не лишилась осторонь події телеведуча Ксенія Собчак. У власному телеграм-каналі “Кровавая барыня” вона оприлюднила підбірку трьох публікацій про протоєрея Дмітрія Смірнова. Серед них: “Протоєрей Дмітрій Смірнов заявив про користь коронавірусу”, “У протоєрея Смірнова виявили коронавірус”, “Помер протоєрей Дмітрій Смірнов”. “Очманіти” просто – прокоментувала Собчак.

Скріншот допису у telegram

Поки росіяни називають українців “хунтою”, “розкольниками” і “фашистами”, в самій “скрєпоносній” Росії чорний гумор, мабуть, вважається нормальною реакцією на смерть священника.

Поза тим, стало відомо, що чин відспівування протоєрея Дмітрія Смірнова відбудеться 23 жовтня 2020 року в храмі Христа Спасителя. Московський патріарх Кіріл (Гундяєв) заявив, що не буде присутнім на богослужіння у зв’язку з перебуванням на самоізоляції.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *