У Російській православній церкві повідомляють про смерть протоєрея Дмітрія Смірнова 69-річний священник важко переніс коронавірусну хворобу у травні 2020 року

Протоєрей РПЦ Дмітрій Смірнов Фото: pravmir.ru

Прес-секретар синодального відділу Російської православної церкви з церковної благодійності та соціального служіння Васілій Рулінскій написав у власному Телеграм-каналі про смерть протоєрея Дмітрія Смірнова, повідомляє “Ахилла”.

Про померлого відомо, що протягом тривалого часу він очолював Патріаршу комісію РПЦ з питань сім’ї, захисту материнства і дитинства. Священник Дмітрій Смірнов висловлювався проти карантинних обмежень у зв’язку з епідемією коронавірусу, потім сам перехворів вказаним небезпечним захворюванням.

Після свого одужання, протоєрей Дмітрій Смірнов протягом певного часу зберігав медіа-тишу. Потім, він публічно «оголосив війну» засобам контрацепції, зазначивши, що православні родини мають контролювати народжуваність статевим утриманням, а не шляхом використання контрацептивів.

Весь час з моменту одужання він проходив реабілітацію від наслідків небезпечного захворювання. 21 жовтня стало відомо про відхід з життя 69-річного священника РПЦ.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *