Патріарх Варфоломій взяв участь у Вселенській молитві

Фото: https://fanarion.blogspot.com/

19 жовтня у базиліці Санта-Марія в місті Трастевере, Італія, відбулася Вселенська молитва у присутності Вселенського патріарха Варфоломія, який виголосив промову.

Про це повідомляє fanarion.blogspot.com.

19 жовтня патріарх прибув до Риму, щоб взяти участь і виступити на Міжнародній зустрічі на тему «Ніхто не спасається сам – братство і мир», організованій Громадою Сант-Егідіо.

«Наскільки краще розпочати наш візит до Риму, коли ми разом зібрались у молитві та прославляючи та славлячи нашого спільного Отця, який є на небі, разом із братами, яких ми вважаємо друзями, у найглибшому та євангельському сенсі цього слова», – сказав Вселенський патріарх Варфоломій.

Вселенський патріарх  зустрінеться з Папою Франциском,  а також здійснить урочистий візит до послів Туреччини та Греції у Ватикані.

Під час свого візиту Вселенського патріарха супроводжуватимуть митрополит Гальський Еммануїл, єпископ Аравісоський Касіян та патріарший диякон Яків Крочак.

21 жовтня Вселенському патріарху буде вручено почесний титул доктора філософії о 9:30 в амфітеатрі Папського Антоніївського університету в Римі. Захід відбудеться відповідно до положень щодо запобігання епідемії COVID-19 і буде пряма трансляція на YouTube, повідомляє orthodoxtimes.com.

 

 

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *