РПЦ запустила “другу хвилю” хресних об’їздів та обльотів проти коронавірусу "Акція" стартувала автопробігом з іконами навколо російського Омська

Митрополит Владімір (Ікім) з іншими учасниками автопробігу Фото: omsk-eparhiya.ru

Епідеміологічна ситуація в Російській Федерації, як і в більшості держав Європи, з настанням осені почала стрімко погіршуватись. Завершення періоду літніх відпусток, початок навчального процесу в школах і вищих навчальних закладах прогнозовано прискорили темп поширення коронавірусу.

Зважаючи на сказане, у Російській православній церкві вирішили не стояти осторонь проблеми, і влаштували вже знайомий з весняного періоду 2020 року “парад” хресних об’їздів і обльотів міст і областей РФ.

У пам’яті російських православних, ймовірно, не затримався той факт, що ефективність “аналогічних заходів” дорівнює нулю. Відтак, можна з упевненістю сказати, що зараз стартувала “друга хвиля” хресних об’їздів і обльотів.

Відкриттям “другої хвилі” стала акція, проведена під керівництвом митрополита Омського і Таврійського Владіміра (Ікіма). 14 жовтня поточного року, він організував і очолив автопробіг проти поширення коронавірусу з іконами Святої Трійці, Божої Матері Казанської, Покрови Пресвятої Богородиці, святителя Миколая Чудотворця, святителя Сільвестра Омського, святителя Спиридона Тримифунтського.

Про автопробіг стало відомо з публікації на сайті “СУПЕРОМСК”.

Ефективність вказаного заходу, мабуть, буде така ж, як і у аналогічних пробігів весною 2020 року. Чи підтримають акцію “другої хвилі” інші архієреї РПЦ та РПЦвУ, на разі, не повідомляється. До слова, досить символічним видається той факт, що пік хресних об’їздів і обльотів проти поширення коронавірусу припадають на весняний і осінній періоди.

Нагадаємо, що навесні поточного року, московський патріарх Кіріл на кортежі розкішних автівок здійснив «хресний об’їзд» Москви, а очільник філії РПЦ в Україні митрополит Онуфрій помолився на борту літака олігарха Вадима Новинського.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *