Волинський митрополит Михаїл розповів, як подолав коронавірус і закликав серйозно ставитися до хвороби

Скріншот відео Волинської єпархії ПЦУ

Митрополит Михаїл повідомив, що він перехворів на коронавірус. Через довгий процес реабілітації він досі в масці. Одягати маски він попросив і у вірян.

Про це йшлося у проповіді митрополита Луцького і Волинського Михаїла (Зінкевича) Православної Церкви України (ПЦУ) на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку, повідомляє видання “Волинь”.

Я й сам спочатку думав: якось негарно перед вами у масці, недобре чути голос. А потім відкидаєш убік цей сором, бо розумієш: так треба. Такі нині обставини життя і нічого гріховного тут немає.

– Не шуткуйте, не балуйтеся, не легковажте. Бо життя, яке дається Богом, дається для того, щоб ви його прожили. Скільки тестів видадуть, така буде статистика. Перехворіють багато. Питання у тому, хто виживе, хто ні. Наслідки хвороби важкі. Реабілітація проходить до півроку. Непрацездатним можеш бути до півтора місяця. Тому у храмі, поза храмом у громадських місцях треба ходити в масках. Не соромтеся. Є багаторазові маски, які можна самому прикрасити. Богослужіння здійснюватимемо у масках. Я й сам спочатку думав: якось негарно перед вами у масці, недобре чути голос. А потім відкидаєш убік цей сором, бо розумієш: так треба. Такі нині обставини життя і нічого гріховного тут немає, – розповів митрополит Михаїл.

Митрополит сказав, що віряни можуть прикладатися до ікон, будучи в масках. Адже тоді ймовірність поширення вірусу мінімальна. Також він наголосив на тому, що важливо мити руки.

Нагадаємо, в середині вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що владика Михаїл потрапив до лікарні. Ця інформація так і не була підтверджена офіційно.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *