Моспатріарх Кіріл здав аналізи – коронавірус не виявлено Попри отриманий результат предстоятель РПЦ продовжує перебувати на самоізоляції

Зображення: dzvin.media

Глава синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) повідомив результати аналізів, які здав патріарх Кіріл (Гундяєв). Про це пише “Credo press” з посиланням на “Россия 24”.

“Патріарх почуває себе добре, аналіз негативний”, – повідомив владика Іларіон (Алфєєв). Поряд з тим, предстоятель РПЦ продовжує перебувати на двотижневій самоізоляції після контакту з інфікованим Covid-19 чиновником.

Про вимушене перебування на жорсткому карантині патріарх Кіріл (Гундяєв) оголосив 8 жовтня. В той день був запланований візит першоєрарха РПЦ до Троїце-Сергієвої лаври. “Необхідний час, відповідно до медичних рекомендацій, для мого особистого карантину, ще не сплив. Вважаю неможливим піддавати всіх вас небезпеці зараження”, – зазначив він і підкреслив, що нинішня пандемія – це серйозне випробування, яке дає можливість переконатись у силі молитви.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *