Після судового рішення про передачу храму ПЦУ, РПЦвУ використовує дітей для блокування церкви

Світлина: Духовний фронт України

В селі Успенка після судового рішення передати приміщення храму українській церкві, не місцеві віряни московського патріархату заблокували вхід вірянам ПЦУ, що прийшли до них із судовим рішенням. Віряни на чолі зі священником РПЦвУ зачиняють на замок церкву, чинять різні перешкоди й не пускають громаду, яка у грудні 2019 року більшістю голосів проголосувала за вихід із московської церкви. Тепер вони навіть звезли з інших сіл «групу підтримки» із неповнолітніми дітьми, для того, щоб створити картинку «гоніння» на РПЦвУ.

«Приїхав і голова районної держадміністрації, і поліція. Але …. ці невідомі люди з дітьми, яких привезли невідомо хто і звідки, стали живою стіною при вході до церкви і нікого не пропускають. Прямо їх сценарій “ми будемо стояти за спинами жінок і дітей”», – пише волонтерка, що допомагає добровольцям в зоні ООС Марина Пилипенко.

Вона виклала фото, де видно неповнолітніх людей та бородатих чоловіків. «На фото невідомі нікому люди з дітьми, яких привезли в село, захищати МПЦ від ПЦУ», – написала волонтерка.

Марина Пилипенко припустила, що скоро у проросійських ЗМІ будуть майоріти ці фото із заголовками: «Українці забирають церква у дітей!».

Місцеві жителі кажуть, що скоро українці так домоляться Московському патріархату й Україна зникне з мапи світу.

Tagged:

1 comment

  1. Наскільки я зрозумів, в судовому рішенні не йдеться про “про передачу храму ПЦУ”. Так, був позов про визнання права власності на будівлю церкви. Цей позов ще не розглядався і дане рішення зроблене на заяву громади ПЦУ про забезпечення позову, яке суд і задовольнив. Тобто, під час розгляду позову по суті, структури УПЦ не повинні чинити перешкоди в користуванні будівлею церкви громаді ПЦУ, т.з почергове богослужіння. Так що заголовок не коректний, заходи забезпечення позову, зазначені заявником і задоволені судом не є тотожними позовним вимогам. Все ще впереді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *