“Так не дістанься ж ти нікому”: За намовою РПЦвУ двері храму ПЦУ в Біловежах Перших заколотили зсередини

Світлина: Facebook Ростислава Мартинюка

Епопея з храмом ПЦУ в селі Біловежах Перших триває. Про останні події на фронті російсько-української релігійної війни на Чернігівщині розказав на своєї сторінці у Facebook громадський діяч Ростислав Мартинюк.

“Храм св. Олександра ПЦУ в Кочубеївщині/Біловежах Перших. Будівельники, намовлені московськими біснуватими батюшками, заколотили зсередини усі троє дверей, самі хитромудро вибравшись через північну створку, зняту з петель.

Завтра із старостою будемо викручувати “уголки”, якими вандали пришпандьорили двері. Бо в неділю служити Обітницю.

“… бо й вони себе православними християнами називають”, – промовляється у молитві ще часів св. Петра Могили під час нападу чужинців східного віросповідання.

До речі, біснуватий Олег “Клімєнт” Вечеря з Ніженя вже прокляв усіх, хто захищав храм від зазіхань РПЦ оці кілька днів. Що значить сповнений любови монах…”, – написав Ростислав Мартинюк у своєї публікації.

Світлина: Facebook Ростислава Мартинюка

Нагадаємо, московські священники намагаються відібрати у громади села Біловежі Перші, що на Чернігівщині, щойно відреставрований храм св. Олександра. І це проти волі громади, яка вже провела збори і вирішила приєднатись до ПЦУ.

У суботу, перед Воздвиженням, громада відстояла свій храм і священство ПЦУ його освятило. А в неділю відслужили першу Божественну літургію. Але напруга у маленькому селі на Чернігівщині не спадає.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *