У Луцьку нацгвардійці будують храм ПЦУ

Світлина: ВолиньPost

Незабаром на території військової частини 1141 Західного ОТО з’явиться храм Покрови Пресвятої Богородиці. Нині тривають роботи зі спорудження основної частини, які планують завершити до кінця 2020 року, – інформує пресслужба військової частини 1141 Національної гвардії України м. Луцька.

Про це повідомляє видання ВолиньРost.

Світлина: ВолиньPost

«Сподіваюся, з Божою допомогою, уже наступного року храм гостинно відчинить двері для військовослужбовців. Тут вони зможуть не лише відвідати недільні чи святкові служби, але й прийти сюди у будь-який день, помолитися, поспілкуватися з капеланом і знайти для себе духовну розраду», – зазначив капелан військової частини 1141 отець Сергій Лівончук.

Духовний Фронт України нещодавно розказав про отця Сергія Лівончука, який з 2017 року служить капеланом у військовій частині 1141 Національної гвардії України. Разом з бійцями побував у гарячих точках Луганської та Донецької областей.

«Військо відкрило для мене багато нового, стало свого роду школою життя. Тут я пізнав нову людину: людину-воїна, людину-героя, людину морально скалічену, людину, яка відкрила себе по-новому, переосмислила власні життєві цінності. І саме тут зрозумів, що військове капеланства – то моє покликання. Бо поруч з бійцями завжди має бути той, хто може стати справжньою духовною опорою і порадником», – зізнається капелан.

 

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *