Священника-«миротворця» РПЦвУ обурили американські конвертоплани над Києвом

Фото: Главком

Священника РПЦвУ, заступника голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦвУ Миколая Данилевича, який активно виступав на проросійському форумі «Люди миру», обурили американські конвертоплани. Він прокоментував їх політ над Києвом і назвав це втратою «залишків незалежності».

Про це написала релігієзнавець Тетяна Деркач.

«Сьогодні над Києвом літали американські воєнні літаки… Мені здається ми втрачаємо залишки незалежності й суверенітету, а сильні країни світу цього сприймають нас, як колонію, як аборигенів», – написав служитель РПЦвУ Микола Данилевич.

Його також обурило і те, що посольство США запропонувало українцям махати рукою до конвертопланів: «А посольство Америки, … запропонувало українцям, щей помахати їм рукою. За останній місяць американські бомбардувальники уже двічі літали над територією України».

Після кількох годин Данилевич видалив допис, адже у мережі вже почали висміювати його публікацію. Коментатори почали іронічно запитувати, а чи не обурює Данилевича російська присутність в Криму?

«Все логічно. Було б дивно, якби вони, чекаючи російських танків, махали б ручкою натівським гвинтокрилам…», – написала Дарія Морозова.

«Ми люди миру і повинні любити всіх і російських солдатів на Донбасі. І американських льотчиків над небом Києва. Яка різниця. Мир вище розділень. Це все політики нас плутають», – іронічно сказав Слава Барловський, перефразовуючи слова Онурфія про примирення.

Нагадаємо, «Голуб миру» митрополит РПЦвУ Паканич виступив проти «пропаганди війни».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *