Ігор Козловський: Сім’ї в’язнів в Криму і на Донбасі не повинні залишатися один на один зі своєю бідою

Іго Козловський, Світлина: krymr.com

Колишній в’язень російських гібридних сил, релігієзнавець, письменник Ігор Козловський заявив, що необхідно постійно нагадувати про громадян України, яких утримують в захопленому Криму, на окупованих територіях Донбасу і в Росії.

Таку думку Козловський висловив під час письменницького правозахисного марафону на підтримку українських в’язнів Кремля «Листи з-за ґрат», який пройшов 20 вересня в Києві, передає Крим.Реалії.

Також, за словами Козловського, подібні акції важливі для сімей ув’язнених, які «чекають, борються, і не повинні залишатися один на один з цією бідою».

«Це також важливо для тих, хто там знаходиться. Ми читаємо їхні листи, ми є голосом цих людей, голосом цих тортур, тюрем, колоній, де вони зараз перебувають. І це дає надію», – сказав Ігор Козловський.

Третій рік поспіль «Львівський міжнародний BookForum PEN Ukraine, Center for Civil Liberties/Центр Громадянських Свобод і Радiо Свобода організовують письменницький правозахисний марафон на підтримку українських заручників Кремля».

У вересні 2019 року письменницький марафон на підтримку українських в’язнів Кремля «Листи з-за ґрат» пройшов у Львові. Тоді в ньому взяв участь в тому числі колишній політв’язень Олег Сенцов.

У російському ув’язненні, за даними українського омбудсмена Людмили Денисової, знаходяться від 113 до 115 осіб. У списку Кримськотатарського ресурсного центру значаться 86 кримських в’язнів. Такі ж цифри – у Кримській правозахисної групи.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *