Митрополит РПЦ Іларіон (Алфєєв) заявив, що перехворів на коронавірусну хворобу Окрім цього, архієрей зробив добровільне щеплення російською вакциною

Митрополит Іларіон (Алфєєв) Фото: credo.press

Глава зовнішньоцерковних зв’язків Російської православної церкви митрополит Іларіон (Алфєєв) розповів про успішно перенесене коронавірусне захворювання, повідомляє “Газета.ru”.

Архієрей зазначив, що добровільно погодився зробити щеплення російською вакциною від COVID-19, внаслідок чого отримав багато антитіл до вірусу. Він переконаний, що другий раз робити щеплення йому не доведеться, оскільки він має свої власні антитіла, що утворились в його організмі внаслідок перенесеного запалення легенів, на яке він хворів у травні поточного року.

Приблизно в той час, за словами владики Іларіона (Алфєєва), коронавірус було діагностовано у одного з кліриків храму, де служить митрополит. Одночасно з ним захворів і сам архієрей.

Раніше “Духовний фронт” повідомляв, що митрополит Іларіон (Алфєєв) активно рекламує російську вакцину від COVID-19 і агітує росіян не боятись робити щеплення.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *