У РПЦ знову заговорили про «гоніння на Церкву» в Україні Представник російського православ’я заявив, що офіційний Київ дозволяє нападки на священників та храми РПЦвУ, повідомлення про які надходять щодня

Владімір Лєгойда Фото: Андрєй Нікерічев/АГН «Москва»

Тиск на представників «канонічної» Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) продовжується за мовчазної згоди української влади.

Про це написав у своєму телеграм-каналі глава синодального відділу по взаємовідносинам церкви з суспільством та ЗМІ Московського патріархату Владімір Лєгойда, повідомляє «Регнум».

Лєгойда посилається на повідомлення клірика РПЦвУ Павла Бєлого, якому нібито погрожував священник Православної церкви України. Але представник РПЦ наполягає на тому, що повідомлення про «явно кримінальні» прояви надходять досить часто.

Заяви про побої, погрози вірянам і священникам, захоплення храмів, на думку Лєгойди, з’являються чи не щодня. «Часто винуватцями таких новин стають клірики (ПЦУ – ред.) або українські націоналісти», – не соромиться у звинуваченнях Владімір Лєгойда.

Він же і заявляє, що українська влада та правоохоронці воліють не помічати такі правопорушення. «Такими є прояви «свободи совісті, віросповідання» і «справжньої демократії», – в образливій формі висловився російський православний.

Tagged:

1 comment

  1. Про “гоніння” кажуть люди, які в роки радянщини НЕ ПРОПОВІДУВАЛИ Христа, й співали осанну Сталіну. А зараз вчать любити Росію. Називаючись “українською” церквою НЕНАВИДЯТЬ українську мову. ТЬФУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *