У Німеччині продають храм, закладений і освячений патріархом РПЦ

Фото: https://credo.press/

Унікальний дерев’яний храм св. Миколи в Гіфхорні (Нижня Саксонія, Німеччина), в якому зрідка робили служби клірики РПЦ МП, може бути закритий і виставлений на продаж.

Про це повідомляє Credo.press.

Храм був побудований в 1994-95 роках меценатом і діячем культури Хорстом Вробелtv за зразком втраченої Преображенської церкви села Козлятьево (Володимирська обл. РФ). У 1995 р церкву відвідав патріарх РПЦ Алексій II, а роком пізніше храм освятив митрополит Кіріл (Гундяєв) – нинішній патріарх РПЦ МП.

Храм символічно, але не юридично, був переданий в дар Московському патріархату, залишаючись при цьому власністю приватної особи, яка профінансувала його будівництво. Зараз власник прийняв рішення продати церкву і обмежив користування нею. Не виключено, що до такого рішення його підштовхнули не тільки економічні фактори, але й низка скандалів, які супроводжують діяльність деяких кліриків РПЦ МП в Німеччині і їх гостей, які спеціально приїжджали для відвідування досить специфічних закладів в Берліні.

Нагадаємо, на заході Німеччини встановили пам’ятник Лєніну: «мислителю всесвітньоісторичної ваги». Також у Німеччині парафії РПЦ надсилають кошти бойовикам «ДНР».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *