Сєргєй Лавров здивував своєю заявою, зробленою під час візиту до Кіпру Міністр закордонних справ Російської Федерації сказав, що РПЦ відстоює право православних самим визначати свою віру

Сєргєй Лавров і Димитріс Сілуріс. Фото: mid.ru

Глава закордонного відомства Росії Сєргєй Лавров провів 8 вересня офіційну зустріч з Головою Палати Представників Республіки Кіпр Димитрісом Сілурісом під час свого офіційного візиту до Кіпру.

Про це повідомляє проросійське видання “СПЖ” з посиланням на сайт МЗС РФ.

Лавров розповідав звичну пісню про “атаку на православ’я”, яка часто лунає з вуст функціонерів Кремля різного калібру. Проте згодом, він зробив досить неоднозначну і дивну заяву. Очільник МЗС Росії зазначив: «нам дуже приємно, що Російська Православна Церква і Кіпрська Православна Церква разом відстоюють право православних самим визначати свою віру».

Досить дивно прозвучало з огляду на той шквал критики, яким Кремль відреагував на об’єднання православних конфесій України в Православну церкву України. Чому ж тоді в Росії не сприйняли право українських православних, які визначили свою віру?

Втім, якщо правильно розтлумачити слова Лаврова – все стає на свої місця. Православні мають право обирати віру, яка схвалена РПЦ та Кремлем. Якщо ж вибір зроблено на користь Вселенської Патріархії – це вже “атака на православ’я, гоніння і розкол”. Подвійні стандарти, про які так любить говорити Лавров, вже давно стали нормою його власної риторики.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *