Мешканець російського Красноярська розкопував могили, щоб продавати «святі мощі» Чоловіка на вокзалі затримали правоохоронці і виявили в його сумці людські рештки

Діонісій Поспєлов Фото: soborkld.ru

На центральному залізничному вокзалі міста Красноярськ російські правоохоронці звернули увагу на підозрілого чоловіка. Коли, за допомогою спеціальної апаратури просканували його поклажу, то виявили у валізі рештки людського тіла.

Людські рештки у валізі Поспєлова
Зображення: 360tv.ru

Подію описує сайт «360tv.ru» з посиланням на Instagram-сторінку адвоката Єкатерини Калядіної.

Коли правоохоронці оголосили вимогу відкрити валізу, – там виявились людські кістки, що належали кільком особам. Чоловік зізнався, що розкопував в Єнісейську могили, збирав людські рештки і продавав їх колекціонерам Санкт-Петербургу як «святі мощі».

Поліціянти порушили кримінальну справу, а чоловіка затримали. Ним виявився Діонісій Поспєлов, який має досить неоднозначну репутацію. Його іноді називали «афонським монахом» та «дослідником древніх текстів». Він закінчив аспірантуру в Інституті всезагальної історії Російської академії наук. Подейкують, що до сфери його інтересів входить містичне вчення про духовне преображення людини – ісихазм. У своїх дослідженнях він часто-густо посилається на буддійські та індуїстські тексти.

У подальшому затриманий Поспєлов часто змінював свої покази. Спочатку він стверджував, що віз мощі преподобного старця Даниїла Саянського. Потім все заперечив, і заявив, що віз рештки тіл на продаж до медичних інститутів.

Однак, найбільш неймовірна версія озвучена ним полягає в тому, що розкопуванням могил він не займався, а випадково зачепив камінь, під яким лежали кістки, від яких йшов приємний аромат. Відтак, він їх зібрав і планував подарувати Російській православній церкві.

Що ж, кризові часи вимагають нестандартних підходів. В Росії Діонісій Поспєлов відновив середньовічну практику підробки мощей Святих і вивів її на якісно новий рівень. Як подію кваліфікують російські правоохоронці і які обставини будуть виявлені під час розслідування – покажуть найближчі дні.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *