Священника РПЦ будуть судити за зґвалтування прийомних дітей Слідчий комітет Російської Федерації оголосив про завершення розслідування кримінальної справи у відношенні протоєрея Ніколая Стрємского та направлення матеріалів до суду

Священник РПЦ Ніколай Стрємскій Фото: "Эхо Москвы" в Оренбурзі

У Росії завершилось проведення слідчих дій в рамках кримінальної справи у відношенні колишнього керівника Сарактаської обителі милосердя протоєрея Російської православної церкви Ніколая Стрємского, повідомляє «Ахилла» з посланням на «Интерфакс».

Священника, який донедавна значився прийомним батьком для десятків дітей, будуть судити за статтями 131, 132, 133, 135, 117, 156, 151 Кримінального Кодексу Російської Федерації (зґвалтування, насильницькі дії сексуального характеру, розбещення неповнолітніх, неналежне виконання обов’язків з виховання неповнолітніх тощо).

Про передачу матеріалів розслідування до суду заявили у Слідчому комітеті Російської Федерації.

Слідство прийшло до висновку, що протягом двадцяти років з 1999 по 2019 роки, Стрємскій вчиняв злочинні дії проти статевої недоторканності у відношенні одинадцятьох неповнолітніх. Окрім цього, він не гребував привчати дітей до систематичного вживання алкогольних напоїв.

«Духовний фронт» раніше повідомляв, що кримінальні провадження у відношенні клірика Російської православної церкви Ніколая Стрємского розпочались у вересні минулого року. Окрім цього, суд постановив позбавити родину священника батьківських прав, а всі діти були переведені в заклади опіки.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *