Євреї в Освенцімі виробляли для вбивства радянських громадян вибухівку: Нова методичка в російських школах

Світлина з відкритих джерел

У росЗМІ з’явилася інформація, що шкільних вчителів шкіл забезпечили методичками для проведення класної години 1 вересня. Темою бесіди з дітьми в перший навчальний день стала Друга Світова війна.

Однак деякі історичні події, викладені в матеріалах, виглядають, м’яко кажучи, сумнівними. Зокрема, в методичці позначено, що класні керівники повинні говорити школярам про постачання Німеччини ресурсами і військовою технікою. «Їх забезпечувала вся Європа», – йдеться в документі.

Автори методички пишуть, що французи передали німцям свої танки, чехи збудували весь парк німецьких бронетранспортерів, а також виробляли для неї танки, літаки і стрілецьку зброю, поляки будували літаки, а «польські євреї в Освенцімі виробляли для вбивства радянських громадян вибухівку, синтетичний бензин і каучук».

Складається враження, що Чехія, Франція і Польща були союзниками гітлерівської Німеччини і спеціально добре її озброїли для війни з СРСР. Також в тексті є глава про псевдосоюзніков СРСР.

«Будучи номінально союзниками СРСР, вони представляли швидше «ворогів-союзників». США і Великобританія аж до 1944 року вели розмови про відкриття другого фронту і буквально вскочили на «підніжку перемоги», коли після Сталінградської і особливо Курської битви радянські війська перетнули кордон СРСР і почали звільняти країни Європи», – пишуть укладачі методички.

Автори методички вважають, що Друга Світова війна була вигідна США, як засіб для подолання світової економічної кризи. Загалом, сенс такий: в усьому винна Америка, Захід їй прислуговує і кінцева мета всіх дій – зашкодити Росії.

Депутат Законодавчих зборів Петербурга Боріс Вішневський упевнений, що такий опис подій – та сама фальсифікація історії, з якої нібито так люто бореться російська влада.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *