Російські слідчі не знайшли криміналу в смерті 15-річної дівчинки в Середньоуральському монастирі

Сєргій (Романов) у Середньоуральському монастирі. Світлина Донат Сорокін / ТАСС

Розтин померлої дівчинки на території Середньоуральського жіночого монастиря, що контролюється бунтівним схиігуменом Сєргієм (Романовим), підтвердив некримінальну причину її смерті, повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу СУ СКР по Свердловській області.

«За результатами розтину тіла померлої 15-річної дівчинки підтверджена причина смерті – важке захворювання. Тіло вчора родичам вже передали для поховання», – йдеться в повідомленні.

За даними слідчого управління, незначне тілесне ушкодження, знайдене під час огляду, не має кримінального характеру, передає Credo.press.

Раніше уповноважений з прав дитини в Свердловській області Ігор Мороков повідомляв, що у дитини було захворювання. За попередніми даними, медична допомога їй надавалася в повному обсязі. Також він зазначав, що на місці працюють слідчі.

На YouTube-каналі Всєволода Могучєва опубліковано відеозвернення о.Сєргія (Романова), де він повідомляє, що у покійної дівчинки був рак головного мозку, і лікар приїжджав до неї в монастир щотижня. Присутній на відеозаписі лікар-онколог, в свою чергу, заявив, що Слідчий комітет за фактом смерті дитини порушив кримінальну справу, а також виявив бажання провести судово-медичний розтин.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *