До тіла РПЦ приб’ють ярлик обслуги державної пропаганди – білоруський священник Викладач Мінської духовної семінарії переконаний, що очільники церкви поспішили вітати Аляксандра Лукашенка з перемогою у виборах

Єрей Сергій Тимошенков Фото: minds.by

Глава синодального місіонерського відділу Білоруської православної церкви (екзархат Московського Патріархату) і викладач Мінської духовної семінарії єрей Сергій Тимошенков висловив незгоду з привітаннями єпископату в адресу Лукашенка.

Про це повідомляє «Ахилла» з посиланням на сторінку клірика у Facebook.

Священник розкритикував вітальну адресу предстоятеля РПЦ патріарха Кіріла (Гундяєва) і Патріаршого екзарха всієї Білорусі митрополита Павла (Пономарьова), у яких вони не соромляться власної прихильності до багаторічного білоруського лідера.

Єрей Сергій Тимошенков вважає найгіршим у цій ситуації, що на тіло Церкви (РПЦ у даному випадку – ред.) по живому приб’ють ярлик обслуги державної пропаганди.

В одному лиш помиляється білоруський священник. Якщо для його держави такий факт вражає новизною, то в Росії та Україні РПЦ та РПЦвУ (УПЦ МП) вже давно носять навіть не ярлик, а татуювання-напис на все тіло «обслуга держпропаганди». Шкода лиш, що мається на увазі виключно пропаганда Кремля.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *