У Криму священники «УПЦ МП» благословили присягу на вірність Росії окупаційних військ РФ РПЦвУ в Криму освячують зброю Росії, а в Україні «моляться за мир».

Фото: Сайт Кримської єпархії УПЦ МП

На території окупованого півострова Крим одразу двоє священнослужителів так званої УПЦ Московського патріархату благословили присягу на вірність Росії окупаційних військ Російської Федерації.

8 серпня священник «УПЦ МП» Сергій Халюта благословив 150 курсантів школи водолазів, «які присягнули на вірність Росії, і поклялися гідно виконувати свій військовий обов’язок, мужньо захищати свободу і незалежність Росії».

«Возлюблені у Господі брати і сестри, дорогі курсанти! Сьогодні – найважливіший день у вашому житті. Тут, на місці хрещення князя Володимира, на місці проповіді апостола Андрія Первозванного, на місці, де зароджувалася наша Свята Русь, ви поклялися Богу, народу і Батьківщині вірно служити державі. Господь наш Ісус Христос дає нам заповідь любові: “Ні подвигу вище, ніж душу свою покласти за друзів своїх” Сьогодні ви поклялися захищати Вітчизну, віддаючи найдорожче, що є у вашому житті. Бажаю вам міцності духу, тому що в здоровому дусі – здорове тіло, будьте вірні Батьківщині, будьте вірні Богу, з Днем прийняття присяги», – сказав служитель «УПЦ МП».

На території окупованого півострова Крим в окремому спеціальному моторизованому батальйоні військ Національної гвардії Російської Федерації прийняли присягу на вірність Росії 59 молодих бійців, які прибули до Євпаторії з Волгограда, Казані і Краснодара. З цією подією новобранців «сердечно привітав» священник так званої «УПЦ Московського патріархату», настоятель храму в ім’я святителя Луки єрей Анатолій Пономарьов.

Про це повідомляє офіційний сайт Кримської єпархії УПЦ МП.

«Дорогі курсанти! Сьогодні ви присягнули на вірність Батьківщині (Росії – ред. ДФУ), а вірність – це категорія духовно-моральна, що припускає віддачу всього себе, – сказав отець Анатолій. – Вам бажаю мудрості, терпіння, кріпості духовних і фізичних сил, доброго здоров’я на многая літа. Боже благословення нехай буде з усіма вами!».

Нагадаємо, це вже не вперше так звана українська церква Московського патріархату благословляє окупантські війська Російської Федерації. Священики УПЦ (МП) освячують російську зброю в Криму, називаючи її «зброєю правди»

Загалом РПЦвУ в Криму освячують зброю Росії, а в Україні «моляться за мир». Також єпископ-колаборант «УПЦ МП» в Криму освятив храм на честь Петербурзької святої.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *