Клірика РПЦ заборонили в служінні за критику патріарха Кіріла і підтримку Сєргія Романова Відповідне рішення ухвалила Армавірська єпархія Кубанської митрополії РПЦ

протоєрей Віктор Рибалкін Фото: newsru.com

Протоєрея Віктора Рибалкіна заборонили в служінні і звільнили від посади настоятеля храму Покрови Богородиці за критику предстоятеля РПЦ і підтримку позбавленого сану Сєргія Романова.

Про це повідомляє «Медиазона» з посиланням на прес-службу Армавірської єпрахії.

Рішення прийняте 6 серпня після того, як в Youtube з’явився відеозапис проповіді Рибалкіна, де він скаржиться на «узурпацію» повноважень патріархом Кірілом (Гундяєвим).

«Єпископат мовчить, а патріарх робить, що хоче. Соборності у нас нема, ми повинні це знати. Наша задача – відновити соборність, яка була до Патріарха Кіріла (Гундяєва). Вирішує все він сам – він і Бог, і цар, і все», – зазначив у проповіді священник.

Про бунтівного схиігумена Сєргія Романова протоєрей Віктор Рибалкін зазначив наступне: «Йдуть нападки на схимонаха Сєргія і тих, хто його захищає. Він зачепив саме головне питання для сатанистів: відродження православ’я в Росії – раптом за ним піде народ?».

В єпархії реакція була невідкладною. Там повідомили, що відеоролик набрав понад 15 тисяч переглядів і викликав неоднозначний резонанс у суспільстві.

Дії Рибалкіна оцінили як «заклик до розколу і смути», а також, порушення церковної дисципліни. Клірика заборонили в служінні до рішення церковного суду єпархії.

Раніше «Духовний фронт» писав, що клірик Армавірської єпархії Російської православної церкви протоєрей Віктор Рибалкін присвятив майже 40 хвилин проповіді, щоб розкритикувати церковне священноначаліє і особисто патрірха Кіріла (Гундяєва).

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *