РПЦ і РПЦвУ планують заходи активної пропаганди в Україні? У Московській Патріархії анонсували спільну з РПЦвУ (УПЦ МП) онлайн-зустріч для православної молоді Росії та України

Фото Shutterstok

10 серпня 2020 року, у свято Смоленської ікони Божої Матері «Одигітрія», з благословення глави Синодального відділу у справах молоді Російської православної церкви єпископа Серафима (Амельченкова) та глави Синодального відділу у справах молоді Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) архієпископа Іони (Черепанова) відбудеться онлайн-зустріч на тему «Єдинство у Христі».

Про це повідомляє офіційний сайт Московської Патріархії.

В анонсі зазначають, що бесіда має на меті об’єднати молодь Росії та України, і дасть можливість обговорити практичні шляхи єдності.

Про яку єдність можуть говорити російські православні, здогадатись не важко. Досить згадати спецоперацію «Дари Волхвів», яку провели російські спецслужби спільно з РПЦ на кошти православного олігарха Константіна Малофєєва. Після цього, практично всі заклики до єдності, що лунали з вуст росіян, закінчувались пролитою кров’ю українців.

Тож маємо всі підстави вважати анонсовану онлайн-зустріч Кремлівським задумом із проведення активної пропаганди серед населення України.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *