У РПЦ запропонували відродити практику тотальних доносів Священник Російської православної церкви відчувають ностальгію за радянським КДБ. Відтак, щоб полегшити свою тугу, церковники відновлюють доноси

Фото: mroc.pravobraz.ru

28 липня, коли православний світ відзначає День хрещення Київської Русі рівноапостольним великим князем Володимиром, клірик Російської православної церкви відзначився незвичною порадою вірянам.

Про це повідомляє «Ахилла» з посиланням на сайт «Елицы».

Єромонах Макарій (Маркіш), відповідаючи на питання читачки про сусіда – свідка Єгови, рекомендував їй піти до поліції і донести на сусіда.

Нагадаємо, що організації свідків Єгови заборонені в Росії і визнані екстремістськими.

Клірик переконаний, що кожен свідомий православний росіянин, у випадку виявлення свідків Єгови у будинку, де проживає, зобов’язаний: «повідомити про діяльність сусіда в поліцію і продовжувати своє християнське просвітництво. Інакше на Вас чекають неприємності в різних напрямках, в тому числі, кримінальному, ви виявитесь «крайніми», – наполягає ієромонах РПЦ.

Таким чином, священник Макарій (Маркіш) фактично покладає обов’язок доносів на православних росіян, маніпулюючи страхом покарання за «недонос».

А той факт, що своїми заявами він, як і багато інших кліриків РПЦ, розпалюють ненависть на релігійному підґрунті, вже нікого і не дивує, оскільки це є невід’ємною складовою політики «оновленого» Кремля з оновленою Конституцією Російської Федерації.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *