Або молитва не та, або моляться не тому Попри заяви РПЦ про молитви за успіх перемир’я на Донбасі, незаконні збройні формування «ДНР/ЛНР» не припинили обстріли позицій Збройних сил України. Українська сторона, у свою чергу, вогонь у відповідь не відкриває

Фото: REUTERS

Російська православна церква підтримує оголошення перемир’я на Донбасі і молиться за його успіх, заявив співробітник відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату диякон Феодор Шульга.

Про це повідомляє «Серафим.com.ua» з посиланням на «Россия сегодня».

Ймовірно, російський диякон чогось не договорює, оскільки, попри заявлені молитви РПЦ, у перший день перемир’я було зафіксовано три обстріли з боку бойовиків. Відповідну інформацію подає «УНІАН» з посиланням на ранкове зведення штабу ООС 28 липня.

Українські захисники вогонь у відповідь не відкривали. Втрат серед наших воїнів внаслідок ворожих обстрілів, на щастя, немає.

Втім, існує цілком реальна і більш дієва альтернатива молитвам Російської православної церкви.

Для цього один патріарх з Данилового монастиря повинен зайти до одного президента в Кремлі і сказати: «Досить вбивати українців».

Але для цього патріарх повинен щиро вірити в Бога, дійсно цінувати кожне людське життя, не боятися того самого президента і прийнятих нещодавно поправок до Конституції РФ.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *