У Росії на параді ВМФ виставили труну з останками адмірала. Фото

fontanka.ru

У Санкт-Петербурзі (Росія) на параді на честь Військово-морського флоту виставили труну з останками адмірала Російської імперії Фьодора Ушакова. Щоб поцілувати їх, вишикувалася ціла черга курсантів і військових.

Відповідні фото оприлюднив на своєму Telegram-каналі український журналіст Ігор Соловей, а також пітерське видання «Фонтанка».

«По Росії нишпорить банда маніяків-некрофілів: відкопали труп адмірала Ушакова, прокотили його з вітерцем на човні по Неві, а потім поставили курсантів в чергу цілувати напівзгнилий череп. Ім’я цієї банди — керівництво російського Міністерства оборони, ВМФ і РПЦ, влаштувало ганебну групповуху з останками адмірала Ушакова», — обурився Соловей.

t.me/solovei_ihor

Тим часом в російських ЗМІ демонстрацію труни з мощами Ушакова, якого РПЦ зарахувала до лику святих у 2001 році, описали як невід’ємну частину торжества, передає Obozrevatel.

«Дебютантом головного військово-морського параду стануть мощі святого праведного воїна Феодора Ушакова — в миру великий Фьодор Фьодоровіч Ушаков. Привезену напередодні з Мордовії раку встановили на Сенатській площі», — наголошується в статті «Фонтанки».

Крім того, як повідомили в прес-службі Західного військового округу РФ, перед установкою біля трибуни, з якої виступав президент Росії Владімір Путін, труна з останками Ушакова на спеціальному катері обійшла усі кораблі-учасники параду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *