У підпалі французького собору зізнався біженець з Руанди

REUTERS

У підпалі собору в Нанті зізнався біженець з Руанди, який працював волонтером у цьому соборі. Наразі він перебуває під арештом. Адвокат чоловіка у розмові з французькими ЗМІ заявив, що його клієнт дуже шкодує про свій вчинок і співпрацює зі слідством.

39-річного волонтера поліція спершу затримала одразу після пожежі, але після допиту відпустила без висунення звинувачень. Відомо, що він працював у храмі за день до пожежі й відповідав за закриття собору, повідомляє BBС.

Як повідомляє Le Monde, у суботу чоловіка знову допитали й після цього помістили під варту. За інформацією французьких ЗМІ, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Мотиви вчинку затриманого залишаються незрозумілими. Пожежа у соборі, який почали будувати ще у 15 столітті, спалахнула зранку 18 квітня. Над гасінням полум’я кілька годин працювали близько сотні пожежників.

Собор Святих Петра і Павла в Нанті – кафедральний собор нантської єпархії, найбільша готична церква у Бретані та одна з найбільших у Франції. Він внесений у список історичних пам’яток країни.

Раніше ми повідомляли, що у французькому місті Нант горів собор Святих Петра і Павла, який був заснований у 1434 році. На ліквідацію полум’я мобілізували 70 рятувальників.

Собор є одним з найбільших готичних церков Франції, що будувався 457 років – аж до 1891-го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *