Маразм міцнішає: У Москві почали будувати головний храм російських олімпійців Спочатку РФ побудувала головний воєнний храм.

Фото: Радіо Свобода

У Російській церкві вирішили не зупинятись і після зведення Головного храму Збройних Сил Росії почали будувати велику кам’яну церкву на честь благовірного князя Дімітрія Донського, яка стане головним храмом для Олімпійської збірної Росії.

Церква будується у віддаленому районі Москви Північне Бутово, в рамках програми РПЦ з будівництва «200 храмів». Навколо храму будуть побудовані спортивний майданчик, а до нього буде прибудований басейн, паломницький центр, квиткові каси та інші соціальні об’єкти, цитує агентство куратора програми, колишнього заступника мера Москви Владіміра Рєсіна, передає агентство «Інтерфакс-релігія».

Програма 200 храмів часто викликала протести у росіян через те, що нові церкви будувалися в загальних міських просторах.

Очікується, що на будівництво храму піде 5-7 років. Відзначається, що храмовий комплекс займе близько 17 тисяч кв. метрів, при цьому сам храм буде вміщати 2 тисячі прихожан.

Нагадаємо, Головний храм Збройних сил Росії прикрасили вітражами з серпом і молотом. Також там будуть висіти фотографії батька Путіна і діда Зеленського.

Фото: foma.ru
Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *