Провокація на Закарпатті: СБУ затримала групу підозрюваних у сепаратизмі. ФОТО

Світлина: ssu.gov.ua

Служба безпеки України затримала групу осіб за дії, які містять ознаки посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомляє «Інформаційний спротив» з посиланням на пресслужбу СБУ.

«Здобута оперативниками інформація засвідчила факти залучення громадян України до процесу оскарження в міжнародних інституціях результатів Тріанонського мирного договору. Згідно з ним, у 1920 році від Королівства Угорщина відійшли території, у тому числі частина земель сучасної Закарпатської області», — йдеться у повідомленні.

У межах розпочатого кримінального провадження задокументовано факт залучення представниками іноземних організацій українця для збору підписів мешканців області на підтримку петиції щодо скасування умов Тріанонського мирного договору.

«Ініційована Службою безпеки України експертиза засвідчила, що бюлетені, які використовувалися для такого анкетування, містили заклики до порушення територіальної цілісності України. Організатору анкетування слідчими СБУ повідомлено про підозру. Йому обрано міру запобіжного заходу. Перевіряється інформація щодо можливої причетності до антиукраїнської діяльності інших осіб та організацій», — повідомляють в СБУ.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *