Архієпископ ПЦУ висміяв публікації пропагандистів РПЦ, назвавши їх «атакою клоунів»

Фото: "Еспресо TV"

Архієпископ Православної церкви України, речник ПЦУ Євстратій (Зоря) назвав публікації про митрополита Симеона (Шостацького) «атакою клоунів».

«Тиждень тому вони митрополита Симеона «ховали». Тепер його «роблять предстоятелем». Боюсь уявити, куди їх заведе альтернативно-обдарована фантазія за тиждень», – написав Євстратій у соцмережі Facebook назвавши свій допис «Альтернативно обдаровані» МП-креативники або «Атака клоунів».

Речник ПЦУ припустив, що у наступних публікаціях «альтернативно-обдарована фантазія» пропагандистів РПЦвУ може вигадати нові цікаві історії, такі як постриг екс-керівника Вінницької поліції Юрія Педоса у монахи, заміна єпископа Павла (Лебідя) на іншого клірика Московського патріархату та висвячення Сергія Трофімова у дияконський сан Московського патріархату.

Також Євстратій запропонував завести пропагандистам нову рубрику із тегом «СПЖ – сміх подовжує життя».

Нагадаємо, Євстратій (Зоря) відповів на закиди проти ПЦУ. Також він назвав кримінальну справу про Томос «маразматичним цинізмом».

 

Tagged:

1 comment

  1. От коли почнуть тікати зі згиблого місця, і попи московські задерши ряси вище колін, будуть драпать у перших рядах, тоді й це ефесбешне кодло в забордюр’є відправляться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *