«Гламур» РПЦ: Що можна патріарху – не можна священнику Священникам Російської православної церкви стає дедалі важче приховувати свою любов до гламуру. Слава патріарха Кіріла з його годинниками і яхтами не дає спокою рядовим членам РПЦ

«Тверській митрополії варто звернути увагу на зовнішній вигляд протоєрея Вячєслава Баскакова, якого не так давно помітили в церковному одязі з аксесуарами модних брендів», – заявив заступник глави синодального відділу по взаємовідносинам РПЦ з суспільством та ЗМІ Вахтанг Кіпшидзе.

Про це повідомляє «Рамблер/новости» з посиланням на газету «Взгляд».

Протоєрей був помічений на вулицях Москви, на якому чітко вирізнялись аксесуари Louis Vuitton, що дивним чином «гармонійно» виглядали з церковним облаченням.

Втім, Вахтанг Кіпшидзе вважає, що будь-який священник не має провокувати людей своїм зовнішнім виглядом. «У священника має бути стриманість в одязі, – вважає він. – Можливо, Тверській єпархії варто придивитись до зовнішнього вигляду протоієрея і вжити відповідних заходів».

До слова, у 2018 році клірик вже привертав увагу суспільства тим, що публікував у свій Instagram фотографії туфель і сумок Gucci, валіз Louis Vuitton та інших предметів люксового гардеробу.

Проте, з часом він покаявся і розповів, що придбав всі речі в кредит або на розпродажах.

Дорікати клірику за його любов до гламуру важко. Особливо враховуючи досить високу планку «гламуру», яку встановив очільник Російської православної церкви патріарх Кіріл (Гундяєв). Дорогі годинники і яхти, вочевидь, ще не доступні простому протоієрею, однак він щосили намагається слідувати прикладу священноначалія.

Здивування викликає лише непідробне обурення, яке висловлюють окремі представники РПЦ з приводу «гламурного» образу священника Вячеслава Баскакова. Втім, це легко можна пояснити звичайною людською заздрістю, яка притаманна деяким представникам російського православ’я.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *