Поправки до конституції РФ: Особовий склад Чорноморського флоту Росії голосує проти. Кримські блогери підтверджують

Джерело: mil.ru

Підтвердженням невдоволення особового складу Чорноморського флоту РФ стали обурення і здивування блогерів окупованого Криму в соціальних мережах. Побоювання блогерів підтверджують численні місцеві жителі в коментарях.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, севастопольський блогер Олексій Процько на своїй сторінці в Facebook озвучив інсайдерську інформацію за попередніми результатами голосування на ЧФ: «Вчора з’явилася інформація, що ЧФ видав 90% проти поправок».

Першими незадоволеними на ЧФ стали 28 моряків патрульного корабля «Васілій Биков». Після цього по окупованому Севастополю поповзли чутки, що «флот голосує проти».

Видання також повідомляє з посиланням на російські ресурси, що офіцери російського корабля «Васілій Биков» розповіли, що їм пригрозили звільненням через голосування проти поправок.

Крім того, в соцмережах опублікована інформація про факти тиску на особовий склад російського військового корабля «Васілій Биков» з боку вищого командування через витік даних про результати голосування на кораблі по поправкам до конституції.

У той самий час, за інформацією журналістів «Крим.Реалії», які опитали в окупованому Сімферополі перехожих, як вони ставляться до того , що Путін теоретично зможе правити Росією довше, ніж Сталін Радянським Союзом – до 2036-го – і тоді Владіміру Путіну буде 84 роки? Більшість з тих, хто погодився відповісти на питання, висловилися проти.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *