Схиігумен Сєргій (Романов) закликав усі народи Росії не ходити на виборчі дільниці Чергове відео скандального клірика РПЦ містить нищівну критику чинної влади РФ

Схиігумен Сєргій (Романов), який зберігає контроль над Середньоуральським жіночим монастирем, записав і опублікував ще одне відео. Про це повідомляє «Ахилла».

У відеоролику, на тлі плакату із зображенням спочилого патріарха московського Алєксія ІІ (Рідігера), клірик заявляє про те, що сутність обвинувачень в його адресу «розмита»: «В чому непослух? В Чому розкол? – Гробова тиша».

Він стверджує, що: «З Російської православної церкви я не піду!.. Єретичні уявлення сучасних єпископів призвели до пандемії невір’я, тобто закриття церков і хулою на Духа Святого», – наводить видання слова схиігумена.

Не забув священник і про свою улюблену тему «жидомасонів» і Путіна: «Хабадники і хасиди правлять Росією. Путін та його оточення – це ширма. Через поправки до Конституції буде узаконена рабовласницька влада. Ми добровільно узаконимо владу майбутнього антихриста і його слуг… Заявляю всім народам Росії – не ходити на пукти голосування!», – закликав схиігумен.

Нагадаємо, що 25 червня в Росії розпочалось голосування за поправки до Конституції РФ, яке триватиме тиждень. Основним днем голосування стане 1 липня, тоді ж, як очікується, будуть оголошені попередні результати голосування росіян.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *