Протести в США: Колишній пастор закликав зносити статуї Христа через його білу шкіру Активіст вважає, що необхідно почати знищувати фрески, картини, вітражі із зображенням білошкірого Христа.

Активіст руху Black Lives Matter і колишній пастор Шон Кінг закликав зносити статуї Ісуса Христа через його білу шкіру, що нібито відбиває перевагу білої раси. Про це Кінг написав у своєму Twitter. Кінг зазначив, що «статуї білого європейця … повинні спуститися», оскільки вони є формою переваги людей з білим кольором шкіри.

Про це повідомляє УНІАН.

Активіст вважає, що необхідно почати знищувати фрески, картини, вітражі із зображенням білошкірого Христа. «В Біблії, коли сім’я Ісуса хотіла сховатися і змішатися з місцевим населенням, вгадайте, куди вони подалися? В Єгипет! Не в Данію. Зносьте статуї», – пояснив свою позицію колишній пастор.

Пост Кінга набрав понад 15 тисяч коментарів. Люди засудили слова колишнього пастора, нагадавши, що кожен народ зображував Христа подібно собі. На думку одного з користувачів, знищувати європейські зображення Ісуса – це такий же расизм, як і знищувати зображення, притаманні будь-якій іншій культурі.

На тлі масових протестів у США президент Дональд Трамп дозволив затримувати всіх, хто руйнує пам’ятки та іншу федеральну власність, і карати їх за це позбавленням волі.

Знесення і демонтаж пам’ятників у США почалися на тлі протестів через загибель 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі 25 травня.

Варто додати, що подібні ідеї виникали й раніше. Так колишній чемпіон світу Стів Каннінгем, який активно бере участь в підтримці протестів BLM, запропонував знести майже всі статуї в місті Філадельфія. Стів Каннінгем пішов ще далі – він націлився на статую Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо у Сан-Франциско протестувальники BLM скинули статую католицького монаха, просвітителя Каліфорнії.

 

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *