Ксенія Собчак заявила про напад в захопленому монастирі на Уралі. Відео Журналістка повідомляє, що двом кореспондентам нанесено побої, а у групи відібрали відеокамеру

В Середньоуральському жіночому монастирі в Свердловській області здійснено напад на знімальну групу Ксенії Собчак. Про це телеведуча розповіла в своєму Telegram-каналі, повідомляє «РБК».

Собчак прибула в Свердловську область, щоб зняти фільм про бунтівного схиігумена Сєргія (Романова).

«Двох людей побили. Камеру розбили. Мене штовхнули так, що я впала, і тримали, поки били Єрженкова», – написала вона.

Собчак також повідомила, що «здоровенні бугаї» відібрали камеру у знімальної групи і видалили зйомки побиття. Журналістка викликала поліцію.

Раніше телеведуча повідомляла, що має намір зняти фільм про схиігумена. Втім, вона часто скаржилась, що «сторонні сили» постійно заважають знімальній групі. «Хтось переконав отця Сєргія, що ми діємо в інтересах єпархії, що, звісно, неправда», – заявила вона.

Втім, для російського православ’я, така подія виявилась цілковито нормальною.

Зокрема, “православний активіст” Сєргєй Алієв пояснив подію тим, що: “…не можна з Богом жартувати, жити не по совісті… бо тут же йде вразумлєніє”, – наводить його слова “Рамблер/Новости”. Активіст переконаний, що Собчак обдурила його, коли говорила, що знімає фільм про людей, які не вірять в коронавірус. Пізніше ж, нібито, з’ясувалось, що фільм буде безпосередньо про отця Сєргія (Романова).

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *