На Запоріжжі РПЦвУ заходилася будувати церкву на приватній землі парафіянина ПЦУ

Московські панотці «застовпили» під будівництво церкви землю у селі Григорівка Запорізького району, яка їм не належить. Ба більше: є власністю вірянина Православної церкви України

Про це повідомив керуючий Запорізькою Єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) єпископ Фотій (Давиденко), передає Depo.Запоріжжя.

Єпископ ПЦУ здивований та обурений планами відбудови церкви святого Георгія у селі Григорівка під проводом московської церкви. Залишки церкви були знайдені запорізькими археологами, після чого на цьому місці був встановлений хрест, який запросили освятити одіозного митрополита запорізької єпархії московської церкви Луку. При цьому земля, на якій проводилися розкопки, – приватна власність, а власник – парафіянин Православної церкви України.

За словами єпископа, дозволів у власника, ані на археологічні розкопки, ані на запрошення на його землю московських панотців ніхто не питав.

«У селі Григорівка, що під Запоріжжям, археологи знайшли усипальницю графа Канкріна та фундаменти церкви святого Георгія. Запросили митрополита РПЦвУ Луку освятити Хрест та оголосили, що відбудовуватимуть церкву. Але земельна ділянка, на якій велися розкопки, перебуває у приватній власності (документи на фото), і власник цієї ділянки є парафіянином Православної Церкви України. На археологічні дослідження, а тим більше на запрошення митрополита ніхто в нього, згідно закону, дозволу не питав», – написав владика Фотій, додавши документ про межі земельної ділянки.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *