Безглузді перегони: РПЦвУ закликає голосувати за петицію на підтримку Києво-Печерської Лаври Вичерпна відповідь президента України про те, що вирішення долі майна державної власності є компетенцією Кабміну, не переконала функціонерів РПЦвУ

Віруючі Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) продовжують підтримувати петицію на підтримку Києво-Печерської Лаври та закликають у соцмережі Facebook підписати електронний документ. Про це повідомляє офіційний сайт Інформаційно-просвітницького відділу РПЦвУ.

Відвертий подив викликає така активність прихильників «русского міра», і причин для здивування чимало.

Спочатку, єпископ РПЦвУ Віктор (Коцаба) заявив, що «…безумовно, долю Лаври не можуть вирішувати ніякі петиції», – повідомив владика Віктор, посилаючись на слова митрополита РПЦвУ Онуфрія (Березовського).

А потім, і сам Президент України Володимир Зеленський повідомив, що «…відповідно до пункту 5 статті 116 Основного Закону України Кабінет Міністрів України здійснює управління об’єктами державної власності».

Здавалося б, Зеленський розставив точки над «і», доступно пояснивши, що петицію потрібно адресувати не Офісу Президента України.

Проте, РПЦвУ суперечить сама собі і вперто продовжує агітувати вірян голосувати за петицію на підтримку Лаври саме на сайті Офісу Зеленського.

То в чому ж полягає важливість таких відверто безглуздих дій РПЦвУ? Питання лишається відкритим.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *