Дональд Трамп звернувся до Православної Церкви за підтримкою Архієпископ Америки Елпідофор взяв участь у мирному протесті в Брукліні

Президент США Дональд Трамп звернувся до Святого Православ’я за підтримкою, коли побачив, що кількість людей, які підтримують його план «Закон і порядок», постійно зменшується. 2 червня у Білому домі мала відбутися зустріч американського президента з архієпископом Америки Елпідофором (Вселенський патріархат) і протоієреєм Алекса (Александроса), повідомляє DoxologiaInfonews.

Архієпископ Елпідофор є впливовою фігурою в США, і Дональду Трампу потрібна його допомога в боротьбі з заворушеннями.

Це не перший раз, коли американські президенти звертаються за допомогою до Архієпископа Америки. Цій традиції вже понад 70 років.

Архієпископ Америки Яків Кукузіс (1 липня 1959 — 29 липня 1996) з Мартіном Лютером Кінгом

Дональд Трамп неодноразово висловлював своє захоплення та інтерес до Православної церкви. Він протестант за віросповіданням, але останнім часом захопився Православною Церквою та її вченнями і підтримує будь-яку ініціативу Священної Архієпископії Америки.

Наступного дня, 3 червня, Архієпископ Америки Елпідофор взяв участь у мирному протесті в Брукліні. У своєму профілі у Facebook він написав:

«Я сьогодні прийшов сюди до Брукліна, щоб висловити свою солідарність з моїми дорогими сестрами та братами, права яких було жорстоко порушено. Це був мирний протест, без будь-якого насильства, і я дякую всім причетним, бо насильство спричиняє лише більше насильства. Ми повинні говорити і голосно виступати проти несправедливості в нашій країні. Це наш моральний обов’язок та зобов’язання – відстоювати святість кожної людини. Ми зіткнулись з пандемією важкої хвороби тіла, але духовна хвороба на нашій землі все більше і більше поглиблюється, і її потрібно вилікувати діями, а також словами. І так, я продовжуватиму стояти за всіх тих, хто прагне зберегти мир, справедливість та рівність для кожного громадянина доброї волі, незалежно від їхньої раси, віросповідання, статі чи етнічного походження».

Tagged:

3 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *