У Росії продовжують примусово тримати в психдиспансері «шамана», який йшов проганяти Путіна

За словами координатора російського проєкту «Правозахист Листівки» Алєксєя Прянішнікова, в позові про примусову госпіталізацію замість медичного опису стану здоров’я «щамана» Алєксандра Габішева зазначено, що він страждає «переоцінкою своєї особистості», що обґрунтовується твердженням про те, що він висловлював ідеї «нашкодити уряду і скинути Путіна, так як той є демоном і Антихристом» і «закликав до повалення законно обраної влади».

«Тобто в якості обґрунтування наявності у Алєксандра Габішева розладу особистості вказані його заклики до повалення чинної влади, а також озвучені ним наміри вигнати Путіна. У позовній заяві Якутський психоневрологічний диспансер стверджує, що в період з 12 по 29 травня Габішев проходив добровільне лікування в стаціонарі диспансеру. При цьому в тій самій позовній заяві описується, що він доставлений в диспансер співробітниками поліції, що виключає добровільність його госпіталізації», – вважає Алєксєй Прянішніков.

Перед початком слухання трьох свідків захисту Габішева затримала поліція. Двоє з них відразу з відділення поліції відправилися назад до психоневрологічного диспансеру, де проходило виїзне судове засідання, але їх не пустили.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *