У РПЦ священників, які померли від коронавірусу, назвали «мучениками» Хоча смерть монахів ніхто не заперечує, у РПЦ розходяться думки щодо питання існування Covid-19

Російський інформаційний портал святої Гори Афон опублікував відео і допис, де монахів, які померли від коронавірусу назвав «мучениками». 

Так російський ресурс прокоментував дев’яту смерть в Троїце-Сергієвій Лаврі.

Саме відео носить назву «Пам’яті Отців через коронавірус замучених». У дописі йдеться, що померлих від вірусу також можна назвати «від масонів або від антихриста замученими».

Також на російському порталі висувають гіпотезу, про «військові розробки Вавилонської блудниці, які зараз триматися в секреті».

І хоча смерть монахів ніхто не заперечує, у РПЦ розходяться думки щодо питання існування Covid-19.

Як зауважив грецький архімандрит Романос Анастасіядіс, деякі священики РПЦ із насмішкою поставились до цієї звістки і назвали їх в “мучениками коронавірусу якого немає”. При тому, що слово мученик взяте священиком РПЦ в лапки.

Як ми бачимо, тут одразу дві нісенітниці які, ще й до того всього, протирічать самі собі. Перша це називати священиків, що померли від коронавірусу – мучениками, а друга, це називати коронавірус – неіснуючим і вигаданим.

Нагадаємо, РПЦ в Молдові вбачає у вакцинації від COVID-19 загрозу «чіпуванню людства».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *