Президент заявив, що питання користування Києво-Печерською лаврою не в його компетенції Чи переадресовано петицію до Кабінету міністрів - невідомо

Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію про припинення використання Києво-Печерської Лаври РПЦвУ та передачу її у використання Православній Церкві України, яку підписали понад 25 тисяч українців.

У відповіді йдеться, що цим питанням має замйатися Кабінет міністів України.

«Відповідно до пункту 5 статті 116 Основного Закону України Кабінет Міністрів України здійснює управління об’єктами державної власності відповідно до закону. Згідно з пунктом 1 статті 5 Закону України «Про управління об’єктами державної власності» Кабінет Міністрів України є суб’єктом управління, що визначає об’єкти управління державної власності, стосовно яких виконує функції з управління, а також об’єкти управління державної власності, повноваження з управління якими передаються іншим суб’єктам управління», говориться у відповіді.

Проте у повідомленні не міститься інформація про передачу петиції, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», до Кабінету міністрів.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *