Московська церква на Буковині засекретила дані про кількість хворих батюшок (документ) «Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини», – зазначили в РПЦвУ на Буковині

У Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦвУ опосередковано визнали, що у них є хворі на коронавірус священники і є такі, що померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити статистику, передає «Главком».

У відповіді на запит видання «Молодий буковинець» у Чернівецько-буковинській єпархії РПЦвУ зазначили: «Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини свого життя».

У департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА повідомили, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників.

Радниця голови Чернівецької ОДА Марія Жиряда, що вони такою статистикою не володіють. Зокрема, зазначила, що чиновники збирають статистику за професіями виключно у розрізі медичних працівників.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *