У найбільшій лаврі РПЦ, що бунтувала проти карантину, зафіксовано 9-у смерть після Великодня Братія Троїце-Сергієвої лаври РПЦ, що у Московській області, не підкорилась наказу Московського патріарха Кіріла про карантинні обмеження

Дев’ятим насельником Троїце-Сергієвої лаври, найбільшого монастиря РПЦ, який помер у великодній період в умовах спалаху коронавірусної інфекції серед братії, 15 травня став ігумен Ферапонт.

Ігумен Ферапонт

Офіційного повідомлення про це поки не послідувало, але інформацію підтверджують працівники лаври і вона поширюється в соцмережах, передає Credo.Press.

Нагадаємо, братія Троїце-Сергієвої лаври РПЦ, що у Московській області, не підкорилась наказу Московського патріарха Кіріла про карантинні обмеження.

14 травня надійшло повідомлення про смерть єромонаха Модеста (Панченко); 12 травня помер один з найстаріших насельників лаври схиархімандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архімандрит Іліан (Племенюк) та єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавірус, ще низка братів померла в цей самий час від інших захворювань.

Також повідомлялось, що один з послушників лаври вчинив самоспалення після того як дізнався, що захворів на коронавірус.

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *