Президент Сербії пожалівся Путіну на гоніння православних в Чорногорії Александар Вучич повідомив Путіну, що вирішив за згодою російської сторони вшанувати членів команди Збройних сил Російської Федерації, які допомагали в Сербії зупиняти поширення COVID-19

Президент Сербії Александар Вучич провів телефонну розмову із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Вучич подякував президенту Путіну за надану медичну допомогу і пожалівся що у сусідній країні – Чорногорії, відбуваються «гоніння» на Сербську православну Церкву.

Про це пише РТС Планета.

Президент Сербії розповів Путіну про «переслідування духовенства Сербської православної церкви в Чорногорії», а також про ситуацію в Косові.

Також Вучич повідомив Путіну, що вирішив за згодою російської сторони вшанувати членів команди Збройних сил Російської Федерації, які допомагали в Сербії зупиняти поширення COVID-19.

Сторони погодились, що потрібно продовжувати працювати разом, щоб собор у Белграді за допомогою Росії був завершений. Вучич висловив сподівання відвідати Росію.

Президент Сербії Вучич зазначив, що «сербський та російський народ у дусі своєї свободи поважають своїх героїв, не дозволяючи фальсифікувати історію».

Раніше Духовний фронт України повідомляв, що у Чорногорії поновилися сутички вірян СПЦ з поліцією: За «святині» проти «усташів».

Tagged:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *